«Сподіваюсь, що я гарний батько, раз виростив таких чудових доньок»

Андрій Корчака, 47 років, водій-далекобійник

Дві доньки, 21 та 18 років

Я ніколи не думав, що стану водієм, а зараз вже напрацював 20 років водійського стажу. В дорозі з 1994 року. Маю справу з вантажівками. Працюю один, без супроводжуючих та експедиторів. Звик і мені подобається: завантажився у пункті А, натиснув на гашетку (педаль газу – прим. Hotmam LIFE) і прямуєш у пункт Б. У салоні є рація, за допомогою якої я спілкуюсь з іншими водіями, радіо. Іноді просто їду і тихо сам з собою веду бесіду.

Робота приносить задоволення. Я відчуваю себе щасливим у дорозі. Один мінус – рідко буваю вдома, рідко бачусь із сім’єю. Але я знав, на що йду. Тоді, у 1994 році, вже мав однорічну доньку. Час був складний, вибір невеликий: сидіти вдома, з сім’єю і без діла, або їздити, заробляти гроші і годувати сім’ю. Я обрав друге. Але від цих думок зараз не стає легше.

з дружиною і молодшою донькою

З молодшою донькою Альоною та дружиною Надією

Коли я в дорозі, то думаю про все, про життя, про «високе» та наболіле. Зараз часто думаю про те, що робиться в країні. Про те, що б я зробив би Путіну, якби був на місці нашого президента.

Дуже сумую за сім’єю. Взагалі, думки про сім’ю у мене завжди в голові. Сім’я – це святе, високе та філософське. Я щасливий в родині, люблю свою роботу. Нічого більше і не треба. Хіба що, фінансового благополуччя, щоб зарплата була вищою.

Думаю, через те, що мене часто не бувало вдома, діти, зростаючи, бачили замало батьківської турботи, суворого слівця, напутньої поради. Але моя дружина виховала дітей так, як би і я виховував. Ми радились, як краще зробити, тому я знав, як виховуються мої діти. А коли приїжджав додому, то намагався брати активну участь у вихованні.

з молодшою донькою

З молодшою донькою Альоною

зі старшою донькою2

Зі старшою донькою Мариною

Я виховав двох доньок, старшій – 21 і вона вже закінчила університет та вступила до магістратури, працює та заробляє. Молодшій у жовтні виповниться 18 і вона тільки-но вступила до вузу. Взагалі, я хотів першого хлопчика, а другу – дівчинку 🙂 Але радий, що народились саме дівчатка. Я ними пишаюсь і багатьом ставлю в приклад.

Бути татом двох дівчат неважко. Я б навіть сказав – весело. Наприклад, коли я вкладав спати старшу доньку, то наспівував їй пісні гурту «Сектор газу». Тому вже з двох років вона знала слова деяких пісень 🙂

Задоволений тим, що виховав у доньок правильний музичний смак. Я завжди любив рок-музику і часто її слухав, наспівував пісень. Мабуть, через це мої доньки також полюбили рок-музику. Тільки зараз вона більш сучасна, з’явились нові напрямки, іноді для мене незрозумілі. Але факт того, що вони слухають саме це, а не рожеву кислоту, попсу, приносить мені душевний спокій. Я вважаю, що рок-музика – це дійсно музика.

зі старшою донькою 1

Зі старшою донькою Мариною

Я пишаюсь, що вони увібрали деякі риси мого характеру: впертість та наполегливість. Вони вміють досягати своєї мети і багато чого вже досягли. А моїх недоліків, Слава Богу, не перейняли.

Звичайно, я хотів би бути ближчим до своїх дітей. Аби частіше бував вдома, то більше приділяв би їм уваги. Я б і роботу змінив заради цього, але поки що не можу знайти гідну роботу з нормальною зарплатою і ближче до сім’ї.

Старша донька вже живе у Києві, будує своє життя, і її так само часто не буває вдома. Діти ростуть і зібратись всією сім’єю стає дедалі тяжче. Ось уже і молодша донька вилетіла з родинного гнізда.

з дружиною

З дружиною Надією

Я не можу сказати, хороший я батько, чи поганий. Лише мої діти можуть оцінити. Але сподіваюсь, що я гарний батько, раз виростив таких чудових доньок 🙂

Слава Богу, я був поруч у найважливіші моменти в житті моїх дітей: перший крок, перші зубчики, перший клас, випуск зі школи, вступ до університету. Я був поруч зі старшою донькою, коли вона вступала до ВНЗ і заселялась у гуртожиток. Тоді я відчував себе потрібним. Це дуже класне відчуття.

Спецпроект Hotmam LIFE «Реальные папы»

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: