Есть уникальная возможность — привести тело в порядок, избавиться от лишних килограммов и улучшить материальное положение — до 8 марта 2015. Как? Поможет марафон похудения «Стройная и богатая» от компании «Шпинат», сервис доставки диетического рациона на каждый день. Набирается первая группа. Успей записаться! Старт марафона — 7 февраля. Беспроигрышный конкурс 🙂 Подробности — далее в статье.

Хочеш схуднути до 8 березня, але не знаєш як? Купу грошей витрачаєш на спортивний зал, а результату немає? Перепробувала цілу купу дієт, а результат тимчасовий? Набридло бути, як гармошка – то втрачаєш вагу, то набираєш? Хочеш подобатися собі та бути привабливою для чоловіків? Не вистачає мотивації та сили волі почати займатися собою? Хочеш перетворити рутинну роботу з удосконалення свого тіла в захоплююче змагання?

Бери участь у марафоні Струнка&Багата — Позбудься зайвих кілограмів та виграй Призовий фонд!

Вартість участі – внесок 150 грн до Призового фонду, який отримає Переможниця – та, хто 100% дотримуватиметься правил участі та схудне найефективніше у % відношенні. Чим більше учасниць, тим більше призовий фонд, адже ми вносимо гроші саме на приз!

Проте Переможених не буде! Всі учасниці отримають у подарунок втрачені зайві кг, розуміння на практиці, як зробити свою фігуру ідеальною безпечним способом, чудове самопочуття, звичку вести здоровий спосіб життя, меню збалансованого харчування!

Запрошуй подруг, пропонуй наш конкурс і призовий фонд стане в десятки разів більше. А разом з ним і твій стимул стати стрункішою.

Призовий фонд — не обмежений і залежить тільки від кількості учасниць!

Конкурс стартує  7 лютого 2015 року. Закінчується 7 березня 2015, переможницю оголосимо 8 березня 2015.

Реєстрація учасниці відкрита – заповнюйте заявку по лінку

Як відбуватиметься марафон?

 • Учасницям буде наданий доступ до закритої групи в соц. мережі Фейсбук, де ми зможемо підтримувати одна одну, спілкуватися між собою та експертами Шпинату.
 • Учасниці отримають правила харчування на період дієтотерапії.
 • Дієтолог Шпинату розробить меню на кожен день – 3 разове харчування + 2 перекуси, яке Ви отримуєте раз на тиждень, готуєте по рецептурі, насолоджуєтесь смаком і втрачаєте зайві кг під наглядом дієтолога.
 • Ми рекомендуємо Учаснику харчуватися по меню, розробленим дієтологом.
 • Можливість задати запитання дієтологу.
 • Безкоштовна участь у 2-х вебінарах «Правила процесу схуднення, як почати і не зірватися», «Чому не працюють дієти».
 • Відео спортивних тренувань.
 • Корисні статті, які допоможуть втратити зайві кг ефективно і безпечно.
 • Щоденний контроль процесу схуднення дієтологом.
 • Мотиваційна підтримка з боку команди Шпинату.
 • Ви зі Шпинатом втрачаєте зайві кг безпечно під наглядом дієтолога, разом підготуємося до Жіночого дня – 8 Березня, а Переможниця на Призовий Фонд зможе собі до свята ще й придбати нове Платтячко!!!!!

Для участі:

 1. В соціальній мережі в статусі напишіть «Я і ще 1001 бажаючих бути стрункими та багатими беруть участь у марафоні позбутися зайвих кг Струнка&Багата від Шпинату – сервісу доставки дієтичного харчування на цілий день і призовий фонд буде моїм».
 2. Заповніть заявку учасника по лінку

 Основні умови участі:

 • Брати участь може будь-яка дівчина чи жінка, яка заповнить заявку та внесе оплатув Призовий Фонд.
 • Обов’язково дотримуватися всіх рекомендації дієтолога Шпинату, виконувати всі умови конкурсу.
 • Внесок в загальну скарбничку Призового Фонду —  150 грн на подарунок переможниці. * Сума внеску може бути змінена за підсумками голосування майбутніх Учасниць. (Якщо всі учасниці вирішать внести більшу суму для власної мотивації, то призовий фонд буде привабливішим).
 • Надіслати фото Вашої Ваги з актуальною датою  – для цього Ви стаєте на ваги, біля ваг кладете аркуш паперу, де пишете дату та слово «Шпинат».
 • Надіслати фото (збоку та спереду, не обов’язково в купальнику (можете в лосинах та маєчці).
 • Обіцяєте щодня 100% дотримуватися меню, розроблене дієтологом. Виконувати фізичні вправи, які ми будемо Вам рекомендувати та мотивуючі завдання.
 • Дати публічну обіцянку на своїй сторінці Фейсбук, що впродовж 30 днів ви братимете участь у марафоні Струнка&Багата від Шпинату – сервісу доставки дієтичного раціону на цілий день — і обов’язково станете стрункою і виграєте Призовий фонд.
 • Щодня звітувати про участь у марафоні.

 Питання-відповідь

Внесок у скарбничку Призовий фонд:

Чому так багато?

Щоб було бажання та стимул перемогти. Плюс за рахунок великих внесків ми отримуємо великий призовий фонд навіть, якщо учасниць буде небагато. А також задля додаткової мотивації.

 Чому так мало?

Тому що велика частина учасниць не готова внести більше. Буде багато бажаючих — можемо зробити внесок більше. Тоді призовий фонд збільшиться в рази !!

 Я хочу брати участь, але можу запропонувати іншу суму. Що робити?

Пиши нам листа, якщо бажаючих буде багато, ми можемо поміняти суму внеску. Адже конкурс для всіх, і у кожного має бути можливість у ньому брати участь.

Фото:

Навіщо завантажувати фото з вагою?

Щоб конкурс був чесним. Нам потрібно точно знати в якому вигляді ти починаєш брати участь, і як зміниться твоя вага за 30 днів.

Є питання – телефонуй 0672207755/ Світлана

Реєстрація на участь у марафоні Струнка&Багата за лінком 

Поспішай, кількість місць обмежена. Заявки приймаємо до 5 лютого 12:00.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: