В первый календарный день зимы, когда особенно ощущается потребность в тепле и уюте, мы расскажем о самом теплом, уютном, замечательном и новом бренде домашней одежды и одежды для сна магазина hotmam.com.ua – Balcony Garment. Всю красоту, которую увидите в статье, создала Катерина Герасимчук. Интервью с создателем также читайте здесь.

Balcony Garment – это уютные и стильные костюмы для дома, штанишки, пижамы с самыми необычными принтами, а даже линией домашней одежды для мужчин.

Что нужно знать о Balcony Garment? Три вещи:

  1. Исключительно натуральные ткани.
  2. Продуманный крой. Одежда способствует отдыху и релаксации.
  3. Стиль. В одежде отлично сочетается утонченность и легкая чертовщинка.

В итоге получается одежда, которую не хочется снимать! Ее хочется носить, гладить, трогать… Смотрите сами:

BALCONY garment BALCONY garment

 

Что особенно важно для HotMam — мы спокойно рекомендуем одежду Balcony Garment мамам, настолько  она удобна и качественна:

— одежда для сна и дома из хлопка – натуральная ткань, кожа в которой дышит и отдыхает;

— флис или велюр, который используется в некоторых моделях, очень качественный – мягкий и не электризуется;

— пижамы есть с зауженными штанишками, широкими или с лосинами – хороший выбор на все потребности;

— удобная длина штанин и рукавов в домашней одежде;

— удобный уход за одеждой, не требует особых усилий;

— абсолютно доступные цены на все вещи.

Мы в HotMam LIFE точно знаем, что мамы обратят внимание на универсальные халаты-кимоно Balcony Garment – очень удобная и нужная вещь в роддоме и в послеродовой период. Даже если вы вообще не привыкли носить халаты и их не любите, эти модели вам понравятся:

balcony garment

 

Бренд Balcony Garment создала украинка Катерина Герасимчук. Она рассказала HotMam LIFE о философии бренда и особенностях пошива вещей. Катерина общается на украинском, поэтому интервью даем на языке оригинала.

Balcony Garment

Катерина Герасимчук, основатель Balcony Garment

Як Ви створили бренд Balcony Garment та в чому його особливість, філософія?

Вдома людина проводить більшу половину доби, і, відповідно, більшу частину свого життя. Але чомусь часто люди нехтують своїм зовнішнім виглядом вдома і дозволяють собі cпати, ходити по дому в будь-чому – в широчезних, неохайних футболках, в яких соромно показатись на людях. Це парадокс, адже дім – це найдорожче місце на Землі, це власний простір людини, де розкривається істинне «я», яке так потребує краси та любові. Вдома особливо цінується гармонія, щирість, затишок. Тому і одяг має бути відповідним та виражати це. З такою філософією започаткувався проект Balcony, і ми намагаємося слідувати цим принципам вже протягом двох років нашої діяльності.

Як Ви створюєте одяг, що є найголовнішим – вибір тканини, крій, фасон?

Тканини — наше все! J Тому обираємо їх дуже ретельно. Спочатку обираємо на перше враження: чи підходить колір, зображення; далі на дотик, а потім обов’язково тестуємо тканину на якість: чи не линяє, не сідає, чи зберігає хороший вигляд після прання.

Наші ключові безапеляційні критерії: м’якість тканини, приємність на дотик, натуральність. Тканини обираємо спокійних ненав’язливих кольорів. Ретельно дбаємо про поєднання кольорів та тканин у кожному виробі.

Нашим козирем є оригінальні нетривіальні принти: зображення різноманітних квітів, фруктів, класична смужка і клітинка, дрібні принти в пташечки, олені, лебеді та багато інших.

Моделі прості, не перевантажені деталями, вільного силуету для сводоби руху. Також велике значення приділяється фурнітурі. Річ може бути якісною, симпатичною, проте маленька деталь може все зіпсувати і відштовхнути. Для максимально комфортного сну піжамні штани виготовляємо без бокового шва, а також використовуємо м’яку резинку.

Balcony Garment

Хто Ваші покупці? Кому підходить одяг Balcony Garment?

Нам довіряють найцінніше – затишок та гармонію в домі. Маємо надію, що зберігається і відчувається та світла енергетика, яку ми щиро вкладаємо у кожен виріб.

Всі вироби Balcony Garment спокійних природних кольорів, з лаконічним ненав’язливим дизайном та м’якими лініями крою, невибагливі у догляді. Дбаємо про те, щоб елегантна простота наших піжамок підкреслювала природню красу жінки, її внутрішню гармонію. Хочемо, щоб з таким домашнім одягом було приємно повертатися додому, любити себе, випромінювати тиху радість, ставати більш затишними та м’якими J

Купить одежду Balcony Garment можно в интернет-магазине hotmam.com.ua с бесплатной доставкой по Украине. Обращайтесь!

BALCONY_garment_blue kostyum 2_imidg BALCONY_garment_blue kostyum_imidg BALCONY_garment_grey kostyum_imidg BALCONY_garment_kostyum brown green_imidg BALCONY_garment_pj birds 2_imidg BALCONY_garment_pj birds_imidg BALCONY_garment_pj blue_imidg BALCONY_garment_pj oleni 2_imidg BALCONY_garment_pj oleni_imidg

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: